O firmie

Gdy duże osobiste zaangażowanie spotyka się z dobrymi pomysłami, niezawodnymi partnerami i wysokim poziomem staranności, powstają rzeczy wielkie.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-REMONTOWE „MEGARON” Sp. z o.o. jest wynikiem prostego pomysłu, który przekształciliśmy w pełną gamę wysokiej jakości usług. Od początku działalności firmy, 2003 roku, zatrudniamy 100-osobowy zespół, w którego skład wchodzą zarówno wysoko wykwalifikowani inżynierowie, jak również doświadczeni pracownicy techniczno-wykonawczy: cieśle, murarze, tynkarze, monterzy konstrukcji stalowych itp.

Zakres działalności przedsiębiorstwa obejmuje: hale stalowe, konstrukcje stalowe, budownictwo usługowe, przemysłowe, mieszkaniowe oraz konserwację zabytków. Firma zlokalizowana w Trójmieście realizuje budowy na terenie woj. pomorskiego, oraz na pobliskich jemu terenach.

Podstawowym profilem działalności firmy jest kompletna realizacja inwestycji począwszy od podjęcia się usług projektowych, uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez prowadzenie prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy, aż do oddania obiektu budowlanego do użytkowania.

Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. hal stalowych, stanów surowych, robót instalacyjnych, robót wykończeniowych, prac adaptacyjnych, obiektów inżynierskich, budynków usługowych, przemysłowych i mieszkaniowych oraz infrastruktury drogowej, jesteśmy w stanie zaoferować w pełni kompleksowe usługi.

Naszym Klientom służymy także pomocą techniczną w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny.

Jesteśmy firmą, która posiada również doświadczenie w zakresie szybkiej i sprawnej realizacji obiektów w konstrukcji stalowej.

Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania realizowanych obiektów.

Nasze prace nakierowane są na realizację projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz o wysokim standardzie wykonania. Mieliśmy zaszczyt wykonywać obiekty dla takich Firm jak: GALEON, DIVERSE, PORSCHE, FEDERAL-MOGUL BIMET S.A., CARREFOUR, Polska Filharmonia Bałtycka, Muzeum Miasta Gdańska, Miasto Gdańsk i wielu innych.

Naszym sukcesem jest satysfakcja i zaufanie klientów - to nadaje sens naszej pracy i decyduje o wartości marki i firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe "Megaron" Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30a, 80-299 Gdańsk | e-mail: biuro@pbr-megaron.pl

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN